Aphrodite Hills Holiday residence*****

23 termínů
od 15 410 Kč

Aphrodite Hills Holiday residence*****

Snídaně

Vlastní doprava

Intercontinental Aphrodite Hills Resort Hotel

59 termínů
od 42 890 Kč

Intercontinental Aphrodite Hills Resort Hotel

Snídaně

Letecky

Elysium

87 termínů
od 43 860 Kč

Elysium

Snídaně

Letecky

Olympic Lagoon Resort Paphos

59 termínů
od 55 090 Kč

Olympic Lagoon Resort Paphos

All inclusive

Letecky

Amavi

59 termínů
od 56 290 Kč

Amavi

Polopenze

Letecky

Asimina Suites

59 termínů
od 67 090 Kč

Asimina Suites

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Kypr

Kompletní nabídka letovisek Aiya Napa, Coral Bay, Famagusta, Kyrenia, Larnaca, Limassol, Paphos, Protaras

Německé cestovní kanceláře

Kypr - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Paphos patří mezi jedno z nejkrásnějších letovisek na Kypru, a je velmi příjemné a přátelské městečko se půvabnými tavernami, kavárnami, restauracemi a obchody. Podle pověstí právě v blízkosti Paphosu vystoupila bohyně lásky a krásy Afrodita z pěnivých mořských vln, toto bájné místo se nazývá Petra tou Romiou. Celé město je díky svým historickým památkám, na seznamu světového dědictví organizace UNESCO. Mezi nejoblíbenější památky patří rozsáhlé vykopávky antických památek v části Nea Paphos, další oblíbenou turistickou zajímavostí jsou tzv. Paphosské mozaiky a Hrobky králů - křesťanské katakomby ukryté v hoře Fabrica. Město střeží stará benátská pevnost a odkud je krásná vyhlídka na moře a okolí. Pláže : přímo v Paphosu jsou písečné i kamenité. Většinu turistů však láká svým jemným pískem Coral Bay vzdálená cca 12 km, kde si turisté vychutnávají relaxaci, koupání a širokou nabídku vodních sportů. Další pláž s jemným pískem je lehce přístupná z Paphosu a je dlouhá 100 m - Agios Georgios Beach. Skvělím místem k osvěžení je též pláž u Petra tou Romiou, která je oblázková a voda zde je dokonale čistá.

Dovolená v Paphos

Blízko Starého Paphosu se u moře na Řekově skále nachází mýtické místo zrození Afrodity, řecké bohyně lásky a krásy. Milovníci historie si zde přijdou na své.Uvidíte vyhlášený přístav s obchodní zónou, spoustou restaurací a možností večerní a noční zábavy. Mimo lenošení je zde možnost pěší turistiky, výlety na kolech, plachtění nebo golf.

Dovolená s dětmi v Paphos

Užijte si dovolenou spolu s dětmi v příznivém klimatu, na krásných plážích se světlým pískem a průzračným mořem. Pro děti i dospělé se nabízí řada aktivit.Počínaje dětskými bazény a hřišti, konče výběrem mezi vodními sporty a výlety po okolí a po historických památkách. Jeďte do Paphosu – nebudete litovat.

Ubytování a strava v Paphos

Pohodlně zařízené hotely v Paphosu a výborná strava. Hotely,restaurace, taverny najdete podél hlavní silnice. Základem kyperské stravy jsou tamní přírodní produkty obohacené o prvky anglické, turecké a řecké kuchyně a také kuchyně Blízkého Východu. To činí ostrovní jídla velmi pestrá. Paphos je doslova rájem pro milovníky lahodného moku z vinné révy.Velmi oblíbené šampaňské známé po celém světě pochází právě z Kypru – pochází z okolí nejvyšší hory Olympos a místní kořalka Zivania(hroznovice). Pro zajímavost - dnes se i ve městech udržuje typický způsob venkovského stravování. Pro vaření Kypřané používají často to, co najdou u cesty. Ať už jsou to šneci, kapary či různé bylinky. Ovoce a ořechy se nakládají do oleje nebo do medu. Tento chutný suvenýr můžete dovézt svým přátelům či rodině.

Zájezdy se slevou v Paphos

Šetřete nervy,čas a peníze.Neváhejte a zarezervujte si svoji dovolenou v Paphosu včas. Vybereme pro Vás tu nejvýhodnější slevu (slevu pro stálé zákazníky, seniorská sleva, first a last minut, pobyt pro dítě zdarma).

Kypr - Paphos - Last minute
Kypr - Paphos - Last minute
Kypr - Paphos - Last minute
Kypr - Paphos - Last minute
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou