Atlantica Miramare Beach

535 termínů
od 15 450 Kč

Atlantica Miramare Beach

4 druhy stravy

Letecky

Grand Resort

683 termínů
od 16 294 Kč

Grand Resort

3 druhy stravy

Letecky

Mediterranean Beach

3 last minute termíny
od 17 094 Kč

Mediterranean Beach

3 druhy stravy

Letecky

Atlantica Oasis

41 termínů
od 17 782 Kč

Atlantica Oasis

All inclusive

Letecky

St. Raphael Resort

587 termínů
od 19 632 Kč

St. Raphael Resort

4 druhy stravy

Letecky

Elias Beach

245 termínů
od 20 994 Kč

Elias Beach

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Kypr

Kompletní nabídka letovisek Aiya Napa, Coral Bay, Famagusta, Kyrenia, Larnaca, Limassol, Paphos, Protaras

Německé cestovní kanceláře

Kypr - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Limassol je druhým největším městem na Kypru a turistickým letoviskem s plážemi a obchody podél pobřeží, je též hlavním přístavem ostrova. Centrum starého města tvoří domy s původními fasádami, starobylými řemeslnými dílnami, hradem a mešitou. U starého přístavu je vystavěna pevnost ze 14. století - byla vystavěna na místě byzantského hradu. Přibližně 19 kilometrů od Limassolu směrem na Pafos narazíte jedny z nejvýznamnějších archeologických vykopávek na ostrově - Kourion. Limassol je výborným výchozím bodem pro nejrůznější výlety do vnitrozemí za poznáním ostrova. V okolí Limassolu je mnoho citrusových plantáží a vinic.

Dovolená v Limassol

Populární turistické a zábavní centrum, nabízí velké množství aktivit. Mimo vodní park s tobogány a skluzavkami je ze řada atrakcí. Limassol je spojení moderního života se starým rušným městem. V rámci své dovolená navštivte zdejší tržnici, nebo některou z lidových slavností a karnevalů.V červenci se zde koná festival lidového tance. Poloha Limassolu je ideání výchozí bod pro prozkou- mání celého ostrova.

Dovolená s dětmi v Limassol

To jsou mimo koupání všelijaké sporty a hry. Můžete zvolit létání na padáku,windsurfing, vodní skutr, vodní sporty vůbec,tenis,squash.Také je pro změnu vhodný výlet za poznáním. Pro malé děti je zde miniklub, dětský bazén a hřiště. Jeďte do Limassoluu a užijte si společné dovolené.

Ubytování a strava v Limassol

Dobře vybavené hotely a chutná strava. Základem kyperské stravy jsou tamní přírodní produkty obohacené o prvky anglické, turecké a řecké kuchyně a také kuchyně Blízkého Východu. To činí ostrovní jídla velmi pestrá. Kypr je doslova rájem pro milovníky lahodného moku z vinné révy. Velmi oblíbené šampaňské známé po celém světě pochází právě z Kypru – pochází z okolí nejvyšší hory Olympos a místní kořalka Zivania(hroznovice). Pro zajímavost - dnes se i ve městech udržuje typický způsob venkovského stravování. Pro vaření Kypřané používají často to, co najdou u cesty. Ať už jsou to šneci, kapary či různé bylinky. Ovoce a ořechy se nakládají do oleje nebo do medu.Tento chutný suvenýr můžete dovézt svým přátelům či rodině.

Zájezdy se slevou v Limassol

Neváhejte a zarezervujte si svoji dovolenou v Limassolu včas. Vybereme pro Vás aktuální slevu (rodina k moři, seniorská sleva, first a last minut, pobyt pro dítě zdarma). Šetřete nervy,čas a peníze.

Kypr - Limassol - Last minute
Kypr - Limassol - Last minute
Kypr - Limassol - Last minute
Kypr - Limassol - Last minute
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou