Coral Beach

100 termínů
od 36 090 Kč

Coral Beach

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Kypr

Kompletní nabídka letovisek Aiya Napa, Coral Bay, Famagusta, Kyrenia, Larnaca, Limassol, Paphos, Protaras

Německé cestovní kanceláře

Kypr - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Toto klidnější, ale rozvíjející se letovisko, které leží v blízkosti Paphosu, kam je možné dopravit se místními taxíky či autobusy, je považováno za jedno z nejatraktivnějších letovisek na Kypru a je vyhovujícím místem pro rodinnou dovolenou. Křišťálově čisté moře a pláže se zlatým pískem je rájem pro milovníky vodních sportů ve zdejší Korálové zátoce. Příjemné jsou také procházky okolní přírodou. Taverny a restaurace nabízí místní kyperské speciality a jídla, nechybí zde ani obchody se suvenýry a supermarkety. Ideální podmínky pro milovníky golfu nabídne golfový klub Tsada s 18 jamkovým hřištěm, který je vzdálen od Coral Bay přibližně 18 km.

Dovolená v Coral Bay

Korálová zátoka, kouzelné rekreační místo patří k těm nejkrásnějším na celém území Kypru. Zlatopísčitá pláž, moře čisté, modré,mělké. Okolí vybízí k pěším túrám i výletům na čtyřech kolech. Pohoří Troodos má řadu historických památek a horské scenerie.Koupejte se, opalujte se, poznávejte historii a sportujte.

Dovolená s dětmi v Coral Bay

To jsou hry, koupání, výlety za poznáním. Také vodní sporty, potápění,vodní lyžování, šlapadla či jízda nabanánu, procházky. Užijte si svých dětí právě o dovolené.

Ubytování a strava v Coral Bay

Velmi pohodlně zařízené hotely v Kypru,výborné jídlo. Základem kyperské stravy jsou tamní přírodní produkty obohacené o prvky anglické, turecké a řecké kuchyně a také kuchyně Blízkého Východu. To činí ostrovní jídla velmi pestrá.Kypr je doslova rájem pro milovníky lahodného moku z vinné révy.Velmi oblíbené šampaňské známé po celém světě pochází právě z Kypru – pochází z okolí nejvyšší hory Olympos a místní kořalka Zivania(hroznovice). Pro zajímavost - dnes se i ve městech udržuje typický způsob venkovského stravování. Pro vaření Kypřané používají často to, co najdou u cesty. Ať už jsou to šneci, kapary či různé bylinky. Ovoce a ořechy se nakládají do oleje nebo do medu.Tento chutný suvenýr můžete dovézt svým přátelům či rodině.

Zájezdy se slevou v Coral Bay

Šetřete nervy,čas a peníze. Neváhejte a zarezervujte si včas dovolenou v Coral Bay. Ochotně Vám vyhledáme slevu, která Vám náleží.(včasné rezervace, slevy pro seniory, pro děti za hezké vysvědčení, pro skupiny atd.)

Kypr - Coral Bay - Last minute
Kypr - Coral Bay - Last minute
Kypr - Coral Bay - Last minute
Kypr - Coral Bay - Last minute
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou